mladá fronta-liberec

Vážený pane redaktore,
zaujal mne Váš článek V MF Dnes dne 15.1.2015 . Překvapilo mne, s jakým zaujetím se rozepisujete o pochybeních pana Korytáře, coby předsedy Společnosti přátel přírody Čmelák. Mrzí mne, že tento můj dopis nemohl vyjít v Mladé frontě, proto jej uveřejňuji zde.

 

Co však považuji za nepřijatelné pro jednání profesionálního redaktora je, že hodnotí nikoli na základě přímých informací, ale na základě informací vyrobených panem Canovem.

Pane redaktore, proč citujete pana Canova a ne přímo z protokolu ministerského auditu? Pan Canov údajně ví, že nešlo o chyby, ale o jasný úmysl! Vy jste to převzal.  Kde jste vzal motivaci to napsat?

Nepřičítám Vám naivitu, určitě víte s jakým záměrem Vás pan Canov informoval. Pan Canov, byť se dostal do zastupitelstva kraje na kandidátce Starostů, nikdy nectil koaliční dohodu Starostů a ZPL a spolupráci vždy torpedoval. Jeho osobní nenávist, nejen k panu Korytářovi, čpí z každého jeho slova.

MF Dnes čtu ráda, ráda čtu i Vaše články. O to víc mne mrzí, že dokážete napsat tak hrubou kritiku, bez řádného přístupu k podstatě.

Mělo by Vám být zřejmé, že kdyby nešlo o chyby, ale o prokázaný úmysl, tak by MF nechtělo po Společnosti přátel přírody pouze navrácení části dotace, ale uložilo by i přiměřenou pokutu.

Vám bohužel k napsání stačily řeči pana Canova i s tím jeho, cituji „bordelem“.

Ing. Marie Pavlová
PS: Odkud se nám tu objevil předmětný protokol, že… ?

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;