V našem článku o prodeji liberecké spalovny „Spalovna Liberec - kdo připravil Liberec o více než miliardu i další zisky?“ jsme se dopustili nepřesnosti. Na jednom místě jsme uvedli větu, že „Spalovnu postavil Syner za 1,7 miliardy“. Vlivem špatně zvoleného slovosledu by se mohlo zdát, že firma Syner získala celou zakázku, ale skutečnost je taková, že se na stavbě podílela pouze coby hlavní dodavatel stavby, jak je jinde v článku zmíněno. Za vzniklou nepřesnost a možné špatné pochopení se firmě Syner omlouváme.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;