Jan Korytář

Rád bych touto cestou poděkoval panu koaličnímu kolegovi Canovovi za upozornění, že jsem byl posledním z koaličních zastupitelů, kteří neodevzdali dobrovolné majetkové přiznání. 

Díky připomenutí pana kolegy jsem jej den na to dopracoval (měl jsem jej rozepsané a chyběly mi údaje o jedné z půjček) a v pondělí odevzdal na krajském úřadě. Jediným důvodem zpoždění bylo mé časové zaneprázdnění a za tuto chybu se také omlouvám.

Pokud si pan Canov všiml, že jsem byl s  třítýdenním zpožděním ve splnění jednoho z bodů programového prohlášení koalice, rád bych mu připomněl, že součástí tohoto programového prohlášení  je hned vedle bodu, na který poukazoval, i tento bod, k němuž bych rád obrátil jeho pozornost a který patrně přehlédl:

„Podpoříme vznik nezávislého protikorupčního pracoviště na úrovni kraje a ve spolupráci s renomovanými  protikorupčními organizacemi vytvoříme ucelený systém řízení krajského úřadu a krajských organizací, který omezí možnosti korupčního chování politiků i úředníků."

Případně i bod:

„Na webových stránkách bude k dispozici diář hejtmana a náměstků.“

Uvítám osobní angažovanost kolegy Canova i v naplňování těchto bodů programového prohlášení a nabízím mu v tomto ohledu spolupráci či osobní konzultaci. Mimo jiné proto, že věřím, že výše uvedené body mají pro transparentní fungování kraje nepoměrně větší vliv, než samotná majetková přiznání jednotlivých neuvolněných zastupitelů, navíc v tomto případě za krátké období 27.11.2012 – 31.12.2012.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;