Liberecký deník

Je zřejmé, že Změna pro Liberec vylekala hezkou řádku nejen libereckých zastupitelů. Přístup Změny k tunelování veřejných prostředků, ke kterému současná i minulá reprezentace vedení města Liberec přispěla velkou měrou, nenechává spát jak představitele ODS a ČSSD, ale dnes i LO a USZ.

Proto spustili zběsilý a ničeho se neštítící hon na představitelé Změny zastupitele pana Korytáře, pana Baxu a slečnu Kocumovou .

Je žalostné, že svůj útok opírají o nenávistný a prostoduchý proslov předsedkyně liberecké KSČM, zastupitelky paní Lysákové.

Ano, městu chybí finance dnes už téměř na všechno. V tom má náměstek pan Jiří Šolc pravdu. Je pro něho ale těžké veřejně ukázat na toho, za kým dluhy jdou. Musel by mířit nejen na ODS a ČSSD, nyní již i na LO a USZ.

Ano, Změna jde proti všem, proti všem korupčníkům a tunelářům. Jejich nečestné a ziskuchtivé aktivity přivedly Liberec na pokraj finančního krachu.

Nechci a nebudu rozebírat jednotlivosti uvedené v článcích. Věřím, že soudný občan sám už dávno rozeznal pravdu od zoufalých pomluv.

Je mi líto, že k takovému lacinému psaní se snížila redaktorka paní Minstrová. Znám ji dlouho, bývala to nestranná, bystrá, nebojácná a objektivní novinářka. Škoda!

Po přečtení článků jsem odešla do přírody, mezi stromy. A ejhle-vztek je pryč, zůstala naděje, že se politické poměry v Liberci změní, že být poctivý bude normou a podvod bude zavrženíhodný.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;