Dobrý den pane primátore,
již jsem viděl neobvykle rychle schválený návrh (nevím, kdy to posuzovali občané) na likvidaci hřiště v Pastýřské a chtěl bych Vás vyzvat, abyste nechal zpracovat konkurenční návrh na volnočasový prostor tamtéž, zahrnující Tržní náměstí a nechal se případně inspirovat panem Kupkou v Líbeznicích, jak jsme o tom spolu hovořili. A dejte občanům vybrat, co preferují.

Pan městský architekt Janďourek nemá ani vizi ani nápady na to, aby Liberec vedl k městu PRO LIDI a ne k městu a centru PRO AUTA.

Jak jste zaplevelili centrum parkovišti je naprosto proti všemu, co se dne v Evropě prosazuje a realizuje. Zasekli jste se v sedmdesátých letech a sedli jste na lep troubovi, který spočítal, že je třeba odvést 15000 aut denně novou Pastýřskou ze Šalďáku.

Prosím proberte se konečně a začněte myslet na lidi a ne na auta.

Ještě je čas to zastavit a dále nezadlužovat město naprosto nesmyslným projektem. Raději se postarejte, aby Papírové náměstí a jeho okolí nevypadalo jako Bronx a rovněž bývalé technické služby vedle Policie v Pastýřské dělají těžkou ostudu Liberci. Tam si klidně postavte parkovací dům o 20 patrech...

Zdravý rozum přeje

Pavel Rydvan

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;