Ve čtvrtek 25.listopadu 2010 v 17 hodin začne první zasedání libereckého zastupitelstva zvoleného v letošních komunálních volbách.

Liberečtí občané rozhodli o tom, že po celých dvaceti letech ve městě končí, dosud nepřerušená, vláda ODS, která měla jistě nemalý vliv na současnou podobu města, finační situaci, společenské klima v Liberci, ale i na celkovou pověst obce.

Dva místní politici, často nesmiřitelní rivalové, Jiří Kittner (ODS) a Jan Korytář (Změna pro Liberec) si ve čtvrtek pravděpodobně vymění role primátora a opozičního zastupitele. Mnoho lidí věří, že dnešní dny jsou začátkem nové éry života města pod Ještědem. Kdo chce být při jednom z prvních kroků na této možné nové cestě, má ve čtvrtek 25.listopadu možnost.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;