kino Varšava-Liberec

Spolek Zachraňme kino Varšava prostřednictvím této tiskové zprávy oznamuje konání letního filmového festivalu na náměstí Dr. E. Beneše před libereckou radnicí. Akce se bude konat od 17. - 24. srpna 2014 vždy od 21:00 hodin s výjimkou soboty 23. 8., kdy bude probíhat od 20:00 na náměstí akce Naivního divadla – loutkohra Alibaba a čtyřicet loupežníků.

 

Půjde o přehlídku předfilmů a hlavních filmů promítaných na plátno 3x7m z 35 mm promítačky, která bude v unikátním přívěsu vyrobeném přímo pro tento festival. Projekce i představení se budou konat pouze za příznivého počasí. Vstupné na všechny akce je dobrovolné a případný výtěžek z festivalu bude použitý na rekonstrukční práce v kině Varšava.

Součástí festivalu je i využití možnosti podívat se do útrob kina, a to ze hřbetu poníka. Zveme všechny rodiče s dětmi, aby přišli od středy 20. do pátku 22. srpna vždy od 17:00 do 19:00 hodin na projížďku na živém poníkovi v sále kina Varšava.
Akce „Rozmarné léto“ je podpořena z kulturního grantu města Liberec a záštitu nad ní převzal náměstek primátorky pro školství, kulturu a sociální péči Kamil Jan Svoboda.

Více informací:

http://www.kinovarsava.cz/2014/08/rozmarne-leto.html

                                                                                                            Spolek ZkV - Zachraňme kino Varšava

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;