Změna pro Liberec

Změnu pro Liberec povede do komunálních voleb Jan Korytář. Rozhodl o tom po měsíci jednání zakončených volbou lídra volební štáb Změny pro Liberec. Jeho rozhodnutí potvrdili členové Změny pro Liberec.

V čele kandidátky by se měli objevit i Jaromír Baxa, Zuzana Kocumová či Karolína Hrbková a další osobnosti spolupracující se Změnou pro Liberec.


Jan Korytář k tomu říká: „Vážím si důvěry a udělám maximum proto, aby Změna vyhrála letošní komunální volby v Liberci, a aby se vrátila do vedení našeho města. Věřím, že Liberečané ocení zejména naši dlouholetou práci.“

Jaromír Baxa: „Věřím, že se nám společně podaří prosadit potřebné změny ve fungování našeho města. Změna má silný tým osobností a mnohem více zkušeností, než před třemi lety, kdy v Liberci uspěla poprvé“.

Zuzana Kocumová: „Na kraji jsme ukázali, že Změna není jenom protestní strana, ale dokážeme, přesto že máme občas rozdílné názory, dobře spolupracovat v koalici. Opoziční práce je sice mediálně daleko snazší, ale chybí dobrý pocit z toho, když se věci pomalu mění, nastavují se pravidla a postupně plníte to, co jste před volbami slíbili.“

Karolína Hrbková: ,,Často frustrující mravenčí práce v opozici mě naučila, že se člověk nesmí vzdávat a pokud chce něčeho dosáhnout, je potřeba vytrvat i přes dílčí neúspěchy. Ale politika je i o kompromisech a myslím, že i těch jsme schopni, ovšem jen pokud je to v zájmu našeho města a jeho občanů.“ 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;