Jedná se o trojici zastupitelů: Petra Černého, Bohuslava Kabátka, Milana Šulce, z nichž dva (Černý, Kabátek) jsou i radními. Dnes jsou všichni bez politické příslušnosti, ale do libereckého zastupitelstva byli zvoleni za Věci veřejné. Všichni stranu opustili po propadu preferencí Věcí veřejných, které následovalo po skandálech kolem předsedy Víta Bárty. Dnes kandidují za SNK-ED do krajských voleb.


Volební úspěch přinesl zejména Bohuslavu Kabátkovi četné výhody. Občanský demokrat Radim Zika pro něj vytvořil místo náměstka na Pozemkovém fondu, kterému šéfoval, ale který sám musel po sérii skandálů opustit. Petr Černý je dnes radním a rovněž předsedou představenstva městské akciové společnosti Sportovní areál Ještěd. Zde čelil kritice při výměně vedení, když byl dosazen blízký kamarád sociálně demokratického bosse Roberta Duška. Dnes se všichni tři někdejší zástupci Věcí veřejných prezentují na kandidátní listině SNK ED.

Hlavními představiteli jsou:
Petr Černý, Bohuslav Kabátek

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;