čssd-kadlecová-liberecký kraj

Lenka Kadlecová na billboardech se zářivým úsměvem slibuje, že pokud se ona stane hejtmankou Libereckého kraje, budeme se mít jako v ráji. „Matky se budou smát.“ „Zloději budou plakat.“

Lenka zřejmě zařídí, že policie všechny zloděje pochytá. Nevím, jestli se bude jednat o lapky, kteří kradou v supermarketech a v tramvajích, nebo o ty, kteří kradou v milionech možná i miliardách.

To by ale znamenalo, že by Lenka musela ,,jít“ i po svých vlastních lidech jak na kraji, tak v poslanecké sněmovně. Lenka zařídí snížení daní, nezaměstnaní budou mít práci a v neposlední řadě prosadí spravedlivé reformy. Už jen čekám billboard, kde se objeví, že až bude mít Lenka chvilku, najde i lék na rakovinu.

Moc nechápu, jak chce žena, která pracovala jako učitelka v mateřské školce, asistentka a vedoucí administrativně-správního úseku a zástupkyně ředitelky Domova důchodců, toto všechno zařídit.

Ale dost ironie. Samozřejmě jsou to nesmyslné a populistické sliby, kterými ČSSD cílí na ne příliš chytrou část voličů. Lenka Kadlecová bude pravděpodobně jen další nastrčenou loutkou, za jejíž nitky bude tahat ,,boss“ europoslanec a šéf krajské ČSSD Robert Dušek.

Pojďme se jen krátce podívat, jak to s předvolebními sliby dopadlo v minulosti. ČSSD už v roce 2008 slibovala, že zastaví zdražování a zruší zdravotnické poplatky. A jak to dopadlo? Poplatky platíme dál a všechno se neustále zdražuje.

Tak nevím, myslí si snad liberecká ČSSD, že lidé jsou úplně tupí?

Zuzana Tachovská, zastupitelka za Změnu pro Liberec

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;