Jan Korytář

V plánované spolupráci pana Korytáře s panem Babišem vidím možnost konečně účinně stíhat korupci v Liberci. Netušila jsem, že i na to jsou potřeba peníze.

Ano, bez nich to bohužel nejde a když se spojí více subjektů, neznamená to konec boje, ale úspěšnější pokračování. V každém případě musí jít o jedince s pevným charakterem.

Plně se ztotožňuji s vyjádřením slečny Kocumové. Ani Změna pro Liberec ani pan Korytář se nedají koupit. Možná, že chvilku by pro ně bylo dobře, ale jak jsem to společenství poznala, mají vyšší ambice. Myslí na město, myslí na budoucnost.

Sám pan Korytář si moji důvěru získal přístupen k životu. Snaží se o udržování rovnováhy mezi přírodou a lidskou chamtivostí. Pravý opak toho, jak konají zástupci stran v Liberecké radniční koalici. Proto je pan Korytář vysmíván a častován hanlivými přívlastky. Je v tom kromě jiného i strach současných mocných z jejich možného neblahého konce.

Protože pan Korytář má vizi čestné a slušné společnost, věřím, že mu spolupráce s panem Babišem přiblíží cíl. Jemu i občanům.

Marie Pavlová

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;