Tak jsem si s kolegyní přečetla zveřejněné výsledky forenzního auditu na krajské záchrance. Lékaři i nelékaři tam mají nadprůměrné finanční ohodnocení. Zhruba o 40% vyšší, než jsou platy lékařů i nelékařů v celé republice.

Neříkám, že obě tyto kategorie pracovníků nemají být dobře zaplaceny, protože práce je tam náročná. Na záchranné službě v Libereckém kraji zřejmě náročnější, než kdekoliv jinde.

Přidat komentář (0 Komentářů)

V říjnu roku 1989 jsem se vzorkem vlastní moče nedočkavě běžela do nemocniční laboratoře. Druhý den se moje tušení stalo potvrzenou skutečností. Jsem těhotná! Protože první těhotenství před rokem neskončilo dobře, ujišťovali jsme se večer s manželem navzájem, že tentokrát to dopadne šťastně.

V létě můj muž podepsal Několik vět. Poslal podpis s osobním dopisem přímo Václavu Havlovi, protože neznal žádného signatáře, který by se za pravost podpisu zaručil.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Hospic pro Liberecký kraj

Na listopadové zasedání Komise zdraví a prevence libereckého magistrátu přijal pozvání radní Libereckého kraje Pavel Petráček (ČSSD). Na programu byla totiž hospicová a paliativní péče a pan Petráček nás seznámil s postupem Kraje v tomto směru. Na konci svého projevu se ohradil proti mému výroku z facebookové konverzace se starostou Hrádku n/ Nisou panem Půtou, kde jsem se vyjádřila, že vedení kraje zase tak moc v hospicové péči nedělá.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Prague Pride 2011

Rozhodla jsem se zúčastnit pochodu homosexuálů, který se koná v sobotu 13.8.2011 v Praze. Správnost mé podpory tomuto pochodu potvrdil svými homofobními aktivitami pan Bátora a pan prezident Klaus.

Pan prezident se navíc ještě diví, jak může dát záštitu průvodu homosexuálů člen konzervativní strany a primátor hlavního města.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Nemocnice Liberec

Lidé v nemocnici podepisují petici na podporu požadavků Ing. Raise, člena dozorčí rady na prošetření nedostatků v hospodaření KNL a.s. na které upozornila v červnu odvolaná ekonomická ředitelka ing. Kaššovicová.

Pracovníci krajské nemocnice dále nesouhlasí s jednáním vůči ing. Janu Raisovi, kterému byl nabídnut odchod z nemocnice, jelikož ony požadavky na prošetření napsal .

Přidat komentář (0 Komentářů)


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;