Reportéři ČT o Liberci

V dnešním publicistickém pořadu Reportéři ČT proběhne reportáž o problematice rozdělování evropských dotací v Liberci. Kde jsou dnes předvolební sliby politiků, že nebudou veřejné prostředky přihrávat firmám s anonymními akciemi? Je po volbách, a tak to nikoho nezajímá. Příběh liberecké anonymní společnosti Iberus, která čerpá desítky milionů z veřejné kasy na hodně podivný projekt a nikoho netrápí, že její jednatel je (zatím nepravomocně) odsouzen za korupci a obviněn za tunelování městského majetku. Uvidíte dnes, v pondělí 18.6., od 21.20 na ČT 1.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;