Dle sdělení Karolíny Kopicové z II a.s., email ze dne 14.9.06, si vybudování infrastruktury v průmyslové zóně Sever vyžádá investici 210 mil. Kč.

Dříve byly uváděné v tisku či na zastupitelstvu údaje 160 či 180 mil. Kč. (není v tom zahrnuta komunikace na Svárov, jež se však dle informační tabule u průmyslové zóny pravděpodobně vůbec nebude stavět a dle sdělení z II a. s. není v současné době řešena).

Infrastrukturu má dle další informační cedule u průmyslové zóny stavět a. s. Syner. Celková výměra zóny Sever činí 67 ha (zdroj www.iias.cz)

210.000.000 Kč/670.000 m2 = 313,43 Kč/m2 – to jsou aktuální náklady na vybudování infrastruktury dle zdrojů II a. s.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;