Proč město nenechalo soutěžit o vybudování průmyslové zóny více firem a zveřejnilo informaci o tomto zásadním prodeji pozemků o vánočních prázdninách pouze na úřední desce, tak aby se o tom nikdo nedozvěděl?

Pozemky na běžecké kolečko ve Vesci město vykupuje až za 200 Kč/m2 a pozemky na průmyslovou zónu, resp. na výstavbu hypermarketu naopak prodává za 150 Kč/m2 – přijde vám to adekvátní?

Proč PWI (Globus) nekontaktoval přímo město? Nebylo mu vysvětleno, že obchod se dojednává jinde než na radnici, jako to pravděpodobně bylo nejprve vysvětleno panu Vackovi ze Snowhillu?

Bude někdo věřit tomu, že ani v den podpisu smlouvy nikdo z radnice či zastupitelstva nevěděl, že město prodává pozemky pro stavbu hypermarketu za 150 Kč/m2?

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;