Lesní koupaliště Liberec

Někdo říká, že zatím jsou blížící krajské volby. Někdo zase, že je to nová strategie, protože ve starém stylu se už prostě pokračovat nedalo. Někdo, že jde o upřímnou snahu změnit se. Řeč je o současné kampani k budoucímu využití areálu Lesního koupaliště, kterou připravila liberecká ODS.

Opravdu trošku jiný přístup od strany, která v Liberci měla hlavní slovo posledních dvacet let ...

Přidat komentář (0 Komentářů)
Lesní koupaliště Liberec

Jako člen o.s. Staré Město Liberec jsem vytvořil návrh projektu obnovy Lesního koupaliště maximálně odpovídající přáním zjištěným u našich členů a příznivců.

Návrh je vytvořen jako alternativa Lesního informačního centra a podklad pro další diskusi nad osudem areálu Lesního koupaliště a byl konzultován se zastupitelkou Zuzanou Kocumovou, která se osudem Lesního koupaliště dlouhodobě zabývá.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Zuzana Kocumová

V reakci na podněty a dotazy, které se schází k této kauze pár doplňujících informací. V územním rozhodnutí se jedná o pozemky v katastrálním území Ruprechtice, a to p.p.č. 2068/1, 2068/8, 2069/3, 2070/1, 2071, 2072/4, 2073/1, 2073/2, 2073/5, 2073/6, 2074/1, 2100. Na tyto pozemky je vydáno územní rozhodnutí (z roku 2009) povolující zástavbu. Nyní se konkrétně jedná o zástavbu na pravé straně, tedy pozemky 2068/1, 2068/8, 2073/2, 2073/5, 2073/6, kde by mělo vyrůst 7 rodinných domů.

Přidat komentář (0 Komentářů)


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;