kino Varšava

Pověstný pátek třináctého letos v únoru přinesl do Liberce dobrou zprávu. Od sedmnácti hodin večer se v kině Varšava otevře Kino Kavárna.

Jeden z prvních stálých projektů, které v rámci svých aktivit slíbil a plní občanský spolek Zachraňme kino Varšava. Kino Varšava má za posledních několik let za sebou poměrně bouřlivou politickou historii, plnou zvratů a obratů.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Liberecké kino Varšava

Po neuvěřitelných názorových veletočích, podivně vstřícnému přístupu k ještě podivnější společnosti, to nakonec vypadá, že na radnici dostali rozum. Na včerejším zasedání se městská rada jednomyslně usnesla, že smlouvu o pronájmu zavřeného biografu uzavře s libereckým občanským sdružením Zachraňme kino Varšava, které o záchranu historicky cenného kulturního stánku dlouhodobě usiluje.

Přidat komentář (0 Komentářů)
kino Varšava

Zveme Vás všechny na veřejnou debatu pro obyvatele Liberce s cílem prodiskutovat s veřejností vybrané projekty v rámci tzv. Integrovaného plánu rozvoje města: IPRM 3 – Atraktivní a kvalitní život v Liberci, které vnímá nejen naše organizace jako problematické. V rámci tohoto plánu může být rozděleno 540 milionů korun z fondů Evropské unie.

Již nyní se město za toto chystá stavět další haly a nejrůznější podnikatelé podávají prapodivné projekty, které jistě k zlepšení života V Liberci nepřispějí.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Kino Varšava Liberec

Pamatujete se, jak se pár měsíců a týdnů před volbami 2010 liberečtí politici napříč stranami předháněli v ujišťování veřejnosti, že je třeba zachránit nejstarší liberecké kino Varšava? Jak si to někteří brali jako „srdeční záležitost“ a jiní zase jako „prioritu“? Jak bylo téměř jasné, že peníze z Evropské unie (IPRM) půjdou na rekonstrukci a nové využití této liberecké památky? Uběhlo půldruhého roku a všechno je jinak – vedení města chce nejstarší městský biograf prodat.

Přidat komentář (0 Komentářů)


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;