Snowhill

Mnoho otázek napadne jistě každého při přečtení základních informací o SAJ, Snowhillu i chystaném Mistrovství světa v klasickém lyžování. Vidět v akci jen obrovskou příležitost k popularizaci města by bylo příliš zaslepené.

Proto chceme pokračovat dál v hledání odpovědí na naše otázky, a o všem, co se nám podaří zjistit, budeme naše čtenáře informovat na těchto webových stránkách.

Zajímá nás:

  • Kolik peněz z veřejných rozpočtů do dnešního dne už spolkly investice do lyžování na Ještědu?
  • Když bude Ještěd po celé čtvrt století spravovat Snowhill, čemu potom bude sloužit společnost SAJ? Dojde k jejímu rozpuštění?
  • Proč byla jako koordinátor mistrovství jmenována Investorsko-inženýrská, tedy soukromá společnost, patřící do rodiny firem Syner Group? Má snad Investorsko-inženýrská, která mimo jiné vybudovala libereckou průmyslovou zónu, nějaké zkušenosti s organizací sportovních soutěží?
  • Je pravda, že město chce vyměnit část městských lesů za sjezdovky na Ještědu?
  • Kolik už stálo a kolik ještě bude stát vykoupení pozemků ve Vesci?
  • Proč se mistrovství v lyžování neplánuje do Bedřichova, který má lepší klimatické podmínky pro zimní lyžování?
  • Kolik lyžařů bude po skončení mistrovství světa využívat areál ve Vesci a kolik jich tam přijde za sezónu už nyní?

Milí čtenáři, jestli i vy máte nějaké zajímavé otázky nebo dokonce informace o nějakých nepravostech, které se dějí v souvislosti s přípravami mistrovství, napište je nám e-mailem. A podělte se o ně s dalšími čtenáři. V případě, že budete chtít zůstat v anonymitě, využijte našeho diskrétního formuláře v odkazu "Zapojte se". Děkujeme!

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;