Syner

Ředitel liberecké firmy Syner Martin Borovička získal na Pražském hradě ocenění "100 ČESKÝCH NEJLEPŠÍCH" v oblasti "Doprava a stavebnictví". Ocenění zástupcům firmy předal kancléř prezidenta republiky, profesora ekonoma Václava Klause, Jiří Weigl.

Jiří Weigl v roce 1997 doporučoval azerbajdžánskému prezidentovi na přání Václava Klause Viktora Koženého jako "průkopníka privatizačních procesů". V poslední době je o něm slyšet ve spojitosti s jeho funkcí ve firmě Key Investments.

Přes obchody této firmy zázračně zbohatnul expremiér Stanislav Gross (ČSSD) a nedávno jejím prostřednictvím nakupovala akcie za 16 milionů matka již bývalého ministra průmyslu a obchodu Martina Kocourka (ODS).

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;