Před Vánoci jsme v jedné glose upozornili na to, jakým necitlivým způsobem město nakládá s veřejnou zelení. Na případ, kdy se z parku u dolních kasáren stal autodrom, nás upozornil jeden z našich čtenářů. A hle! Vedení města se chytlo za nos…

Těžko říci, kdo měl sitauci na svědomí. Zda technické služby, které v prosinci z parku na Štefánkově náměstí uklízely spadané listí nebo někdo jiný. Poslední roky se v Liberci bezohledným řidičům ustupuje ve velkém…

Nicméně těsně před Štědrým den vypadala situace takto:

 

Nicméně poté, co Náš Liberec zveřejnil článek na toto téma, došlo k nápravě. Běhen svátků narození Spasitele se asi hnulo svědomí i v hlavách politického vedení města Liberce a odpudivý zásah do zdejšího trávníku byl zahlazen. Aspoň tedy nějak:

 

Není ale dobré ani potřebné usínat na vavřínech. Pokud i Vy máte ve svém okolí příklady toho, co by bylo třeba zlepšit a narovnat, budeme za Vaše podněty rádi.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;