Prohlášení libereckých dopravních odborů: Zástupci libereckých odborů vyzývají všechny občany Liberce, kterým není lhostejný osud jejich města i celé země, aby přišli během dopoledne ve čtvrtek 16.6. k stávkové, informační kampani na liberecké Fügnerově ulici.

Pojďme debatovat o příčinách stávky i celospolečenské krize!

Chceme přesvědčit naše spoluobčany, že náš protest je i v jejich zájmu, že už nemůžeme a nadále ani nebudeme ovcemi a loutkami v rukou vlády, která bere pracujícím lidem a těm nejpotřebnějším, aby mohla opět zvýhodnit ty nejbohatší a spekulativní kapitál!

Všudypřítomná korupce a zneužívání veřejných prostředků (tedy peněz nás všech) ve prospěch úzké skupiny vyvolených a jejich politiků dovedly celou zemi do situace, kdy se hrozí státním bankrotem. Mají mu údajně zabránit „reformy“, které neznamenají nic jiného, než další ožebračování nevinných a poctivých lidí.

O nutnosti reforem mluví často ti samí politici z těch samých stran, které nám před dvaceti lety slibovaly blahobyt a demokracii. Namísto toho přivedli zemi k situaci, kde existuje přímá úměra mezi nárůstem korupce a oklešťováním základních svobod a sociálních jistot. Nejde jen o budoucnost naši, ale i o budoucí životy našich dětí!

Ať s námi souhlasíte či nikoliv, přijďte ve čtvrtek 16. června 2011 od 9:00 na libereckou Fügnerovu ulici ke stávkové tramvaji! Informační místo Vám bude k dispozici po celý den! Dialog, který vláda odmítá, je základem demokracie!

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;