Jerusalema Dance Challenge je současný celosvětový fenomén. Jde vlastně o taneční číslo, jehož hudba i choreografie vznikla v Jižní Africe a následně se stala symbolem jednotnosti a boje proti koronaviru po celém světě. Nyní se k ní přihlásili i liberečtí záchranáři.


I liberečtí záchranáři se přidávají k celosvětové výzvě Jerusalema Challenge. Lidé po celém světě, kteří byli zasaženi covidovou krizí, tančí na chytlavou píseň Jerusalema od jihoafrického umělce Master KG a jeho taneční choreografie už obletěly celý svět a město Liberec není výjimkou.

K populární taneční výzvě se přidávají děti i zdravotníci, kteří jsou stresu z pandemie vystaveni nejvíce, ale například i policisté, sociální pracovníci a zkrátka všichni, na které krize dopadla nejhůře.

Podívejte, jak si s ní poradili pracovníci Zdravotnické záchranné služba Libereckého kraje!

https://youtu.be/oqq43ZOgaxA

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;