Podivný rok 2020 přiblížil ke svému konci, ale Vy i všichni Vaši blízcí si užijte co nejkrásnější a nejklidnější Vánoce! Tyto svátky jsou starší než kdy zaznamenaná historie, ve kterých člověk vždy oslavoval vítězství světla nad temnotou, návrat života a jeho vítězství nad smrtí. V posledních dvou tisícovkách let se tyto svátky spojily s příběhem dvou mladých uprchlíků, kteří, pronásledováni tyranií lidské zloby, zoufale hledali přístřeší, aby se jejich syn stal nadějí a spasením pro celé národy.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;