kino Varšava

Kultury chtiví obyvatelé Liberce mají tento týden jedinečnou příležitost. Občanské sdružení Zachraňme kino Varšava připravilo hned dva vyjimečné zážitky pro jeden týden.

V kině Varšava hostuje 31. října festival adrealinových filmů o horolezectví Snow film fest. Pro ty, které zajímají spíše dokumentární filmy o historii a současnosti, jsou o víkendu připraveny ozvěny z mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě, nazvané PO.HLAVĚ!!, kde naleznou to nejlepší z letošní dokumentární tvorby.

Během víkendu proběhne i beseda se známými dokumentaristy Víta Klusáka a Filipa Remundy o jejich novém filmu pojednávajícím o tragické smrti mladého Roma na silvestra předloňského roku nazvaný Život a smrt v Tanvaldu.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;