Liberecký kraj

Tak jako město aktualizuje svůj strategický plán, pracuje na strategických dokumentech také Liberecký kraj - zejména na "Programu rozvoje Libereckého kraje 2014-2020".

Program rozvoje Libereckého kraje má říci, co kraj potřebuje - a podle toho, jak budou definovány potřeby by měly být v dalších letech nasměrovány investice. Pokud máte zajímavý nápad, co by v Libereckém kraji mohlo být nebo se chcete aktivně zapojit do přípravy tohoto programu, máte možnost.

Jak se do přípravy programu rozvoje zapojit?

  1. Máte konkrétní nápad, co by v kraji mohlo být? Svůj nápad můžete zanést do on-line formuláře
  2. Chcete se zapojit do přípravy strategie v konkrétní oblasti? Můžete se zaregistrovat do pracovní skupiny jako zájemci do jedné z pracovních skupin

Každá pracovní skupina se sejde v měsících duben – květen 2013 na třech workshopech, kde se bude pomocí moderních technik komunikace a teamové práce (brainstorming, atd.) vytvářet rozpracování a definování cílů a aktivit. Výstupy z pracovních skupin se stanou hlavním podkladem pro nový Program rozvoje Libereckého kraje.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;