Jistě jste zaznamenali, že na webu poslední dobou nepřibývaly žádné nové články. Důvodem byla přestavba webu do nového formátu, který dnes představujeme Vám - našim čtenářům.

Při tvorbě webu jsme se snažili zpřehlednit strukturu webu. Zapracovali jsme také na vyhledávání, které Vám umožní najít články obsahující určité slovo nebo slovní spojení.

Co nového najdete na webu

  1. Vyhledávání - vyhledávání na novém webu Vám nabízí během zadávání textu seznam článků, které odpovídají hledanému výrazu. Po vyhledání všech odpovídajících článků můžete dál hledání upřesnit na konkrétní frázi. Hledání by tak mělo být jednodušší, přehlednější a rychlejší.

  2. Kalendář akcí - připravili jsme kalendář, kde najdete zajímavé akce, které v Liberci v daném měsíci proběhnou. I když v dnešní době jste upozorňováni na některé akce prostřednictvím sociálních sítí, zde najdete přehled akcí pro daný měsíc v ucelené podobě.

  3. Newsletter - souvisí s kalendářem. Můžete se zaregistrovat na našem webu a cca 2x do měsíce budete informováni o některých akcích e-mailem.

  4. Zastupitelstvo a Rada města - novinkou oproti starému webu je seznam zastupitelů a radních. Je uspořádaný stejně jako na stránkách města, ale doplněný o informace, kolik jednotlivý zastupitel nebo radní bere každý měsíc jako odměnu. V celkové odměně jsou započítány pouze částky, které dostává zastupitel každý měsíc z veřejných rozpočtů. Detailní rozpis odměn (za jednotlivé komise, výbory atd.) přineseme v příštích dnech.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;