V současné době probíhá u soudu případ Romana Šotoly. V médiích je opakovaně spojován s libereckou ČSSD. Chtěli bychom však upozornit, že Roman Šotola již od dubna 2014 není členem ČSSD.  

Liberecká ČSSD se s ním rozešla pro porušení Stanov, kdy začal budovat vlastní politický subjekt - LIBEREC JEŠTĚ ŽIJE, kterým se pokusil v komunálních volbách v roce 2014 oslovit občany Liberce. V těchto volbách pak tato strana získala jen 1,56% hlasů a v zastupitelstvu Statutárního města Liberec nemá zastoupení.

OVV ČSSD Liberec tedy konstatuje, že s osobou Romana Šotoly nemá již od roku 2014 nic společného, Roman Šotola je členem jiného politického subjektu a není vůbec korektní jej neustále spojovat s libereckou ČSSD.

Tisková zpráva OVV ČSSD

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;