Snížení množství CO2 produkovaného na území města chce statutární město Liberec dosáhnout lepším energetickým hospodařením. V otázkách, jak na to, mu nyní pomůže Akční plán energetických opatření.

Seznámit se s obsahem tohoto zásadního dokumentu s názvem Akční plán energetických opatření na území statutárního města Liberec budou mít návštěvníci možnost v rámci akce Dny místní energie, která se koná v Liberci 23. 1. 2018 od 10:00 v kavárně Pošta, Nám. Dr. E. Beneše 584/24.

Program přináší zajímavé a inspirativní informace nejen návštěvníkům z řad odborníků, ale i široké veřejnosti. Pořadatelem je statutární město Liberec, úvodní slovo pronese statutární náměstek Jan Korytář.

Pakt starostů a primátorů zde představí Ing. Jana Cicmanová MSc., dalším zajímavým hostem bude například Ing. Vladimír Sochor z Ministerstva průmyslu a obchodu. Účast přislíbili také zástupci měst, kde se podobná opatření pro zlepšení života obyvatel povedla uplatnit. Jsou jimi Litoměřice - Ing. Jaroslav Klusák, Ph.D., Ostrava - Ing. Daniel

Minařík, Ph.D., v diskusi ale bude možné hovořit i se zástupcem Pardubického kraje - Ing. Milanem Vichem.
Akční plán pro statutární město Liberec připravili odborníci ze společnosti ENVIROS, s.r.o., návštěvníky s ním seznámí zástupci zpracovatele. Akční plán je součástí projektu SECAP - Energeticky udržitelný Liberec.

Více informací o projektu naleznete na:
http://www.liberec.cz/cz/radnice/strategie-projekty/projekty-mesta/secap-energeticky-udrzitelny-liberec/secap-energeticky-udrzitelny-liberec.html

Občerstvení pro návštěvníky je zajištěno. Podrobný program naleznete v příloze. Pro účast je třeba se registrovat na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tisková zpráva města Liberce

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Provoz tohoto webu je umožněn díky podpoře Ministerstva vnitra ČR, programu Prevence korupčního jednání.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Copyright © 2016 Náš Liberec;