Nemocnice Liberec, demonstrace pracovníků

Jídelna Krajské nemocnice Liberec se ve středu 22.6. 2010 zaplnila stovkami nespokojených zaměstnanců, kteří nesouhlasí s odvoláním Danky Kaššovicové nejprve z funkce ekonomické ředitelky, následně pak z funkce místopředsedkyně představenstva nemocnice. Ta poukázala na špatné hospodaření nemocnice a nevýhodná výběrová řízení, která nemocnici připravila o zisk zanechaný minulým vedením. Protest zároveň podporoval člena dozorčí rady Jana Raise, kterému byla vyčítána podpora Kaššovičové a doporučeno podání výpovědi.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Na sídlišti Kunratická žiji už přes 20 let, a proto jsem navštívil besedu k územnímu plánu, který pro město Liberec připravilo sdružení architektů SAUL v čele s panem Ing. arch. Jiřím Plašilem.

Jsem velkým zastáncem veřejné zeleně, volného a vzdušného prostoru pro žití a propojení přírody s bydlením, byl jsem tedy zvědavý, jak se nový územní plán dotkne mých představ o moderním bydlení.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Jan Pešek

Už tomu bude víc jak 3 měsíce, kdy Změna pro Liberec debutovala v komunálních volbách a primátorský řetěz i dohled nad městem získal nový primátor – Jan Korytář.

Jedním z momentů, které patří k celé této slávě, bylo i předání znaku města na krásném pozlaceném řetězu. Ten byl panu Korytáři zavěšen kolem krku z rukou v tu chvíli již bývalého primátora Jiřího Kittnera. Spouště fotoaparátů cvakaly jako o závod, digitální kamery snímaly tento nezapomenutelný okamžik ze všech úhlů.

Přidat komentář (0 Komentářů)


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;