lázně Liberec

Rekonstruovaná budova starých městských lázní je nádherná, nádherné je i zadní nádvoří. Jenže se bohužel našel pan architekt, podle kterého je té krásy dost a přičinil se, aby tak nevynikala. Nejprve nechal postavit depozitář, který za všeho nejvíc připomíná krematorium a aby to zdání bylo dokonalé, tak před čelo budovy postavil černou  stěnu. Proč? Snad aby nebylo vidět na projíždějící vozíčkáře, což je nepěkně surové, nebo si myslí, že pokud se chce někdo pokochat krásně zrestaurovanými okny, tak ať zaplatí vstupné?

Přidat komentář (0 Komentářů)
Jan Korytář

V plánované spolupráci pana Korytáře s panem Babišem vidím možnost konečně účinně stíhat korupci v Liberci. Netušila jsem, že i na to jsou potřeba peníze.

Ano, bez nich to bohužel nejde a když se spojí více subjektů, neznamená to konec boje, ale úspěšnější pokračování. V každém případě musí jít o jedince s pevným charakterem.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Přejděte na druhý chodník

Dne 18.10.2011 jsem zjistila, že v rámci rekonstrukce městských lázní stavitel uzavřel chodník ve Vítězné ulici směrem na Husovu třídu a to zcela bez náhrady, pouze s cedulí - " Přejděte na druhý chodník". Chodci všech věkových kategorií měli dvě možnosti. Buď přejít po přechodu na druhou stranu a posléze, aby se dostali domů, kličkovat mezi oběma směry projíždějícími auty tak, aby přešli Vítěznou ulici zpátky. Nebo zůstat na své straně a uzavřený úsek projít za zaparkovanými auty, kterým dal, dle sdělení stavbyvedoucího, magistrát přednost.

Přidat komentář (0 Komentářů)


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;