Liberec

Mám rád Jizerky, nemám rád Liberec. Minulý týden jsem zde pár dní byl. Co jsem viděl, to jsem popsal, naložte s tím, jak chcete.Jezdím do Liberce již přes třicet let za mými známými a pozoruji, jak se město mění. Občas mám pocit, jako by obyvatelé Liberce trpěli zvláštní úchylkou dělat vše proto, aby jejich město bylo hnusné, nepříjemné, studené a chaotické. Dovolím si použít ve svém článku poněkud expresivnějších výrazů, třeba to některé podobně nepříjemné a studené Liberečany přiměje alespoň se zamyslet.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Skutečné korupční a politické kauzy daly vzniknout deskové hře, ve které můžete podvádět nebo podplácet soupeře. Cílem je kupovat si politiky ve sněmovně, které hra zobrazuje jako prasata. Vydala ji Transparency International a je distribuována zdarma.

Jaké to je, koupit si svého politika? Udělat si titul na jedné z rychloškol? Ovlivnit městskou zakázku nebo vytunelovat nějaký podnik? To zjistíte, když si zahrajete novou deskovou hru Mezi kmotry.

Přidat komentář (0 Komentářů)


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ 

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;