kino Varšava

Pověstný pátek třináctého letos v únoru přinesl do Liberce dobrou zprávu. Od sedmnácti hodin večer se v kině Varšava otevře Kino Kavárna.

Jeden z prvních stálých projektů, které v rámci svých aktivit slíbil a plní občanský spolek Zachraňme kino Varšava. Kino Varšava má za posledních několik let za sebou poměrně bouřlivou politickou historii, plnou zvratů a obratů.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Liberecké kino Varšava

Po neuvěřitelných názorových veletočích, podivně vstřícnému přístupu k ještě podivnější společnosti, to nakonec vypadá, že na radnici dostali rozum. Na včerejším zasedání se městská rada jednomyslně usnesla, že smlouvu o pronájmu zavřeného biografu uzavře s libereckým občanským sdružením Zachraňme kino Varšava, které o záchranu historicky cenného kulturního stánku dlouhodobě usiluje.

Přidat komentář (0 Komentářů)
kino Varšava

Zveme Vás všechny na veřejnou debatu pro obyvatele Liberce s cílem prodiskutovat s veřejností vybrané projekty v rámci tzv. Integrovaného plánu rozvoje města: IPRM 3 – Atraktivní a kvalitní život v Liberci, které vnímá nejen naše organizace jako problematické. V rámci tohoto plánu může být rozděleno 540 milionů korun z fondů Evropské unie.

Již nyní se město za toto chystá stavět další haly a nejrůznější podnikatelé podávají prapodivné projekty, které jistě k zlepšení života V Liberci nepřispějí.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Kino Varšava Liberec

Pamatujete se, jak se pár měsíců a týdnů před volbami 2010 liberečtí politici napříč stranami předháněli v ujišťování veřejnosti, že je třeba zachránit nejstarší liberecké kino Varšava? Jak si to někteří brali jako „srdeční záležitost“ a jiní zase jako „prioritu“? Jak bylo téměř jasné, že peníze z Evropské unie (IPRM) půjdou na rekonstrukci a nové využití této liberecké památky? Uběhlo půldruhého roku a všechno je jinak – vedení města chce nejstarší městský biograf prodat.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Provoz tohoto webu je umožněn díky podpoře Ministerstva vnitra ČR, programu Prevence korupčního jednání.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Copyright © 2016 Náš Liberec;