Že v Liberci žijí lidé, kteří se netopí v předstíraném patosu a pseudoproblémech, ale chápou nadsázku a berou život s humorem, dokazuje recesistický příspěvek, který dorazil do naší redakční pošty.

Jeho autor (redakce jméno zná) si bere na paškál současnou "aféru" kolem plakátu, který zve občany na Ples města Liberce. Tak pěkné počtení.

My, liberečtí lobbisté, děkujeme novému vedení města a jmenovitě primátorovi Korytářovi za pozvání na městský ples, které bylo uvedeno v rohu letáčku k plesu. Od doby, kdy byl zvolen nový primátor, si jen těžce hledáme cestu zpět z dříve dobytých pozic...

Měli jsme již větší než malé obavy, že pan primátor nechápe, jak to u nás chodilo a chodit by i nadále mělo. K primátorovi není aktuálně možné se téměř dostat, ačkoliv upozorňujeme na náš význam a konexe. Obchody stojí.

Snad konečně primátor pochopil, že bez nás to nepůjde a budeme se s ním moci na plese osobně setkat. Nechceme toho moc, jen pár změn územního plánu, nějakou tu privatizaci a snad kdyby se usmálo štěstíčko v nějaké veřejné zakázce, aby nám nestály míchačky a bagry, tak by byla spokojenost úplná.

Takže ještě jednou díky za to pozvání a pevně věříme, že se zase vše vrátí do starých kolejí.

Liberečtí lobbisté

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Provoz tohoto webu je umožněn díky podpoře Ministerstva vnitra ČR, programu Prevence korupčního jednání.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Copyright © 2016 Náš Liberec;