Český rozhlas-radio wave

Tento týden mohou posluchači Českého rozhlasu Radia Wave sledovat jednotlivé reportáže o našem městě, poslouchat řadu pohledů libereckých i přespolních odborníků na libereckou architekturu i historii. Reportéři Českého rozhlasu provází posluchače po libereckých pódiích a zkušebnách, místních fabrikách i po alternativní turistické trase, navštěvují Naivní divadlo i potravinovou banku. Týden vyvrcholí diskuzí nad libereckými problémy v pátek 21. března, za účasti zástupců naší redakce.

V pátek se moderátorská dvojice Bára Šichanová a Kuba Krásný usadí v libereckém rozhlasovém studiu, kam přijdou své město a svou práci v něm představit zástupci lokálních neziskovek, Národního památkového ústavu i Oblastní galerie Liberec, aby diskutovali nad současnými problémy města pod Ještědem.

Svůj pohled na aktuální problémy Liberce jako jeho zadlužení, problematika korupce a boje proti ní nebo územní plánování vám v debatě nabídnou místní aktivisté, mimo jiné i zástupci našeho webu i vedení města. Debata začíná v pátek 21. března od 14 hodin na vlnách Českého rozhlasu – Radia Wave.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;