Kolektivní sebevražda? Děkuji, nechci…

Minulý týden jsem dostal otázku od jednoho novináře, zda bych se mohl vyjádřit k záměru kraje opravit 2 kilometry silnice na Semilsku z Podbozkova na Cimbál za 167 milionů. Dovolil jsem si být…

Přidat komentář (37 Komentářů)
Krajská nemocnice Liberec

V souvislosti s neuspokojivým současným stavem krajské nemocnice se stává stále aktuálnějším požadavek modernizace tohoto klíčového zdravotnického zařízení. To, že stávající situace není z dlouhodobého hlediska ideální, je zřejmé na první pohled.  Proto se objevily návrhy na přestěhování nemocnice na volné pozemky v Ostašově, či na využití prostoru někdejší Textilany, který se z urbanistického a městotvorného hlediska jeví bezesporu jako nejvhodnější.

Přidat komentář (0 Komentářů)
hazard-Liberec

Před komunálními volbami 2014 vznikly v mnoha městech iniciativy usilující o nulovou toleranci hazardu. V mnoha městech měla současně s komunálními volbami proběhnout místní referenda, což ale naráželo na odpor samospráv.

Ty mnohdy o skutečnou regulaci hazardu neměly zájem, protože viděly přísun peněz do městské pokladny.

Přidat komentář (0 Komentářů)
Liberec-Sokolovské náměstí

V pondělí dne 3.2. 2014 se konala v liberecké knihovně, z podnětu magistrátu, beseda s občany a zainteresovanými odborníky o právě probíhající rekonstrukci Sokolovského náměstí. Schůzka to byla z několika důvodů překvapivá a také důležitá. Překvapivá proto, že Magistrát Města Liberce do té doby neustále tvrdil, že žádná rekonstrukce na Sokolovském náměstí neprobíhá. Důležitá proto, že se obyvatelé dozvěděli řadu informací, které vykreslují tuto aktivitu města Liberce a mohou si o ní konečně udělat správnou představu.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Provoz tohoto webu je umožněn díky podpoře Ministerstva vnitra ČR, programu Prevence korupčního jednání.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Copyright © 2016 Náš Liberec;